Kasutamistingimused

Kasutamistingimused

Kasutamistingimused

1.ÜLDTINGIMUSED

1) Tingimused hakkavad Kasutaja suhtes kehtima hetkel, kui Kasutaja asub kasutama www.jouluvanakiri.ee veebilehte, toodete  ja/või teenuste ostmisel või muul viisil.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.jouluvanakiri.ee veebilehelt toodete  ja/või teenuste ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
3) www.jouluvanakiri.ee veebileht  jätab endale igal ajal vastavalt oma äranägemisele õiguse teha kasutamistingimustes ja hinnakirjas muudatusi/parendusi/täiendusi. Nimetatud muudatused/parendused/täiendused kajastuvad www.jouluvanakiri.ee veebilehel.

4) Tingimustega tutvumine on igale Kasutajale kohustuslik.

5) Kõik küsimused saate esitada veebilehe omanikule Smartsoft OÜ emailile info@jouluvanakiri.ee või telefonile 56 820 223

2.HINNAD

1) Kõik www.jouluvanakiri.ee veebilehel toodud hinnad on eurodes.

2) Kõikidele ostetud toodetele/teenustele lisandub transporditasu, juhul kui ei ole märgitud teisiti. Transpordi hind arvutatakse ostukorvis.

3) Kui tellimus on esitatud enne tingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Kasutaja ja www.jouluvanakiri.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise
ajal kehtinud tingimusi/hindu.

4) www.jouluvanakiri.ee veebilehe haldajal on õigus igal ajal ja vastavalt enda äranägemisele teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatused kajastuvad www.jouluvanakiri.ee veebilehel.

3.Tellimuse vormistamine ja Ostukorv


1.
Lisage soovitud toode või tooted ostukorvi, vajutades toote juures Lisa ostukorvi nupule.
2. Seejärel saate ostukorvi sisu vaadata lehe ülaosas paremal ääres olevale ostukorvi nupule liikudes.
3. Saate vajutada kas ostukorvi pildile või avanevas aknas olevale vaata ostukorvi nupule.
4. Ostukorvis olles transpordiviisi.
5. Kui transpordi viis on valitud saate liikuda edasi maksma, vajutades Mine maksma nupule.
6. Maksmise vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis, valige maksmiseks sobilik pank ja vajutage lingile „Esita tellimusˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV pank, Luminor, Coop pank vm) pankades euromaksena.
7. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
8. Kindlasti valige andmeid täites ka soovitav kirja väljasaatmise kuupäev. Pühade ajal võib paki kohaletoomise aeg olla pikem, seega arvestage sellega ja pigem tellige kiri varasema saatmisega.
9) www.jouluvanakiri.ee veebilehel sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (nt E−R 9.00−17.00 ).

4.Müügilepingu jõustumine

1. Toodete kirjelduse/hindade eksponeerimist www.jouluvanakiri.ee veebilehel loetakse www.jouluvanakiri.ee veebilehe poolse pakkumusena Kasutajale Müügilepingu sõlmimiseks, va juhul kui Kasutaja pidi aru saama, et tegemist on www.jouluvanakiri.ee veebilehe  eksimuse või väärinfoga.
2. Müügileping loetakse sõlmituks tellimuse esitamisega Kasutaja poolt.
3. Müügilepingus omandatava toode või tooted on Kasutaja kohustatud vastu võtma ja tasuma www.jouluvanakiri.ee veebilehe arvel näidatud summa.
4. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

5.TOODETE EEST TASUMINE

  • Makse sooritamiseks valib Kasutaja tellimuse vormistamise lehel sobiliku makseviisi.
  • Makseviisid on: Maksekeskus. Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

6.Kohaletoimetamine
1) Pärast Müügilepingu jõustumist ja makse laekumist www.jouluvanakiri.ee veebilehe haldajale komplekteerib www.jouluvanakiri.ee  tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle www.jouluvanakiri.ee logistikapartnerile.
2) www.jouluvanakiri.ee näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest www.jouluvanakiri.ee arveldusarvele.
3) Viivitusteta ja korrektseks kohaletoimetamiseks tuleb Kasutajal tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
4) Juhul, kui Kasutaja poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest www.jouluvanakiri.ee ei vastuta, teavitab www.jouluvanakiri.ee sellest Kasutajat tellimuse vormistamisel sisestatud kontakttelefoni või e-maili teel 3 tööpäeva jooksul alates Müügilepingu jõustumisest ja makse laekumisest www.jouluvanakiri.ee arveldusarvele. Ühtlasi teavitab www.jouluvanakiri.ee Kasutajat tellitud toote kohaletoimetamise tähtajast
5) Postitame kirjad kolmel kuupäeval 05.12.2018 ; 12.12.2018 ; 18.12.2018. Palun valige ostukorvis kuupäev millal soovite, et kiri postitatakse! Jõulude ajal on posti liikumine kindlasti aeglasem seega valige kuupäev mis oleks kindel, et kiri jõuab õigeks ajaks. www.jouluvanakiri.ee haldaja ei vastuta kui kirja saabumine viibib või hilineb tänu postiasutusele.

5) Kättetoimetamise aeg kõikidel transpordiviisidel: tellitud tooted toimetatakse Kasutajale toote kirjelduses märgitud tähtaja jooksul kuid mitte hiljem kui 20 päeva jooksul pärast Müügilepingu jõustumisest ja makse laekumisest www.jouluvanakiri.ee arveldusarvele.

6) Kasutaja valib toote postitamise kuupäeva ja www.jouluvanakiri.ee saadab toote välja just sellel kuupäeval. Kuna pühade ajal on kirjade saatmisel pikemad ajad siis palub www.jouluvanakiri.ee kindlasti valida postitamise kuupäevaks pigem varasem kuupäev.

7) Tooteid tarnime/saadame kliendile kas postkasti või pakiautomaati, vastavalt kliendi valikule. Hetkel tarnime Eesti siseselt.

7. Pretensioonide esitamise kord/vaidluste lahendamine ja tagastamine

1) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

2) Tarbijal on võimalik kauba lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele sh nõuda lepingu täitmist, alandada hinda, nõuda kahju hüvitamist ja leping üles öelda.

3) Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).

4) Tagastusõigust ei saa kasutada kõikide toodete puhul.
Näiteks ei saa tagastada:

  • tooteid, mis on valminud tellimustööna ostjale;

5) Tagastusõigus ei kehti kui toode on valmistatud tarbija soove arvestades. 

6) Kui toode ei vasta tarbija tellitule on tarbijal õigus see tagastada (näiteks lapse nimi on valesti kirjutatud või vale nimi)

7) Kui otsustad lepingust taganeda, tuleb Sulle viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemist Sinu makstud summa tagastada (sealhulgas postikulu, mis oled tasunud kauba kättesaamise eest). Sama aja jooksul tuleb Sul kaup müüjale tagasi saata.

MEIST

Aitame luua kaunid jõulud Teie lapsele veelgi imelisemaks. Telli kiri Jõuluvanalt meie keskkonnas ja näita lapsele, et Jõuluvana teab,kuuleb,hoolib ja mäletab. Kaunist jõuluaega Teile!

Kirjade tellimusi võtame vastu 18.11.2019 kuni 16.12.2019

Tee oma tellimus varakult, et Jõuluvana jõuaks kirja saata õigeks ajaks.

UUDISKIRI